Рецепт торта

+19
 
Йдучи з дому, дружина каже чоловікові: «Вася, об 11 годині по радіо Веселка ФМ передаватимуть рецепт приготування київського торта. Не забудь включити радіоприймач і все зробити за рецептом. Я потім прийду і сама торт в духовку поставлю». Вася після відходу дружини, дістав пляшку горілки, залпом випив її і приготувався все робити по
рецепту. Однак в поспіху припустився помилки, налаштував приймач між двома хвилями – на Веселці ФМ передавали рецепт торта а на хвилі поруч передавали урок ранкової гімнастики…
Далі з розповіді Васі:
- Чую: - "Підняти обидві ноги вгору, посипати між ними борошном і добре розтерти". Мене це дуже здивувало, але слово дружини закон, а то ще лаятися буде, що типу через те, що напився, не зробив все за рецептом.
Я зняв труси і почав активно сипати і втирати борошно. В голову прийшла думка, що більше торта їсти ніколи не буду, якби я раніше знав як його готують, то зроду б його не їв ....
- Залити півсклянки молока поставити ноги на ширину плечей, нахилити вперед і помити яйця в посуді, все це повторити 5-6 разів, після чого лягти на підлогу і бити яйця до тих пір, поки не з'явиться густа піна.
Я збігав у ванну за тазиком, поставив ноги на ширину плечей, залив стакан молока і почав мити яйця, тер активно, поки не з'явилася густа піна. Думаю, видно рецепт в Києві такий, що мужик повинен готувати торт, по ходу тут жінка для цього торта, ніяк не підходить.
В голову закралася думка, що, що щось тут не так, але тут я згадав рекламу «Рафаель» і продовжив приготування торта, головне щоб повільніше диктували.
- Дихання при цьому має бути спокійним. Як же тут рівне дихання буде, ну ці кулінари в Києві дають, правда напевно у них волосся менше, хоча я згадав, що як то я волосся в торті знайшов.
- Після стрибків на місці, перевірте, чи не залишилося шкарлупи на яйцях, глибоко зітхнути, все перемішати і поставити на вогонь. Через 10 хвилин вийняти і розтерти мокрим рушником. Потім можна одягатися і подавати на стіл.
Все бля ... торт більше не їм!
---
Торти на замовлення
 

Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
 
 
 

Реклама:

Рецепт торта
| Сімейні анекдоти «Анекдоти козацькі»
 

СХОЖЕ ЗА ЗМІСТОМ:

➦ Бити не буду

Підходить син до батька і запитує: - Тату, якщо я прийду з дискотеки п'яний ти мене бити небудеш ? - Ні синку не буду! Прокидається син вранці, весь у синцях, підходить до тата і питає: - Ти ж казав що не будеш бити! -

➦ До і після весілля

Перед весіллям: Він: Ура! Не міг дочекатися! Скоріше б!! Вона: Може мені піти? Він: Не в якому разі!! Вона: Ти мене любиш? Він: Звичайно! Вона: Ти мені зраджував коли небудь? Він: Ні! Як тобі тільки таке в голову прийшло?

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

➦ Про хорошу людину

2021-09-15 24 0
+3

Хороша людина не буде в собі тримати погане повітря.

➦ Їда з регіонів

2021-09-14 25 0
+1
Їда з регіонів

 
 
 
 
 

➦ Перший раз так затопив

Прийшов додому п’яний. Поліз у ванну купатися.
Послизнувся, впав. Падаючи, збив головою кран.
Струмінь зі всієї сили б’є в стелю.
А я лежу і ржу – перший раз в житті затопив сусідів зверху.

 
 

➦ ОКУЛЯРИ

Розходився мужичок
Аж ґвалт дякувати,
Та одна йому біда:
Не вміє читати.

До аз-буки — так куди,
Не того він хоче.
Він гадає чим другим
Просвітити очі.

Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.

Переваги сайту anekdot.kozaku.in.ua:

У чому полягає особливість невеликих за розміром анекдотів? Все дуже просто! Основні переважні якості:

  • - Легко запам'ятовується: не варто докладати багато зусиль для оволодіння його змісту.
  • - Простота і зрозумілість.
  • - Високий шанс схвалення гуморески.
  • - Гарантія гарного настрою.
  • - Наші новинки це: Бомбезні та Шикарні анекдоти