Дата:     Переглядів: 276    Коментарів: 0   |  

Рецепт торта

оцінило: 0 люд.
 

Йдучи з дому, дружина каже чоловікові: «Вася, об 11 годині по радіо Веселка ФМ передаватимуть рецепт приготування київського торта. Не забудь включити радіоприймач і все зробити за рецептом. Я потім прийду і сама торт в духовку поставлю». Вася після відходу дружини, дістав пляшку горілки, залпом випив її і приготувався все робити по
рецепту. Однак в поспіху припустився помилки, налаштував приймач між двома хвилями – на Веселці ФМ передавали рецепт торта а на хвилі поруч передавали урок ранкової гімнастики…
Далі з розповіді Васі:
- Чую: - "Підняти обидві ноги вгору, посипати між ними борошном і добре розтерти". Мене це дуже здивувало, але слово дружини закон, а то ще лаятися буде, що типу через те, що напився, не зробив все за рецептом.
Я зняв труси і почав активно сипати і втирати борошно. В голову прийшла думка, що більше торта їсти ніколи не буду, якби я раніше знав як його готують, то зроду б його не їв ....
- Залити півсклянки молока поставити ноги на ширину плечей, нахилити вперед і помити яйця в посуді, все це повторити 5-6 разів, після чого лягти на підлогу і бити яйця до тих пір, поки не з'явиться густа піна.
Я збігав у ванну за тазиком, поставив ноги на ширину плечей, залив стакан молока і почав мити яйця, тер активно, поки не з'явилася густа піна. Думаю, видно рецепт в Києві такий, що мужик повинен готувати торт, по ходу тут жінка для цього торта, ніяк не підходить.
В голову закралася думка, що, що щось тут не так, але тут я згадав рекламу «Рафаель» і продовжив приготування торта, головне щоб повільніше диктували.
- Дихання при цьому має бути спокійним. Як же тут рівне дихання буде, ну ці кулінари в Києві дають, правда напевно у них волосся менше, хоча я згадав, що як то я волосся в торті знайшов.
- Після стрибків на місці, перевірте, чи не залишилося шкарлупи на яйцях, глибоко зітхнути, все перемішати і поставити на вогонь. Через 10 хвилин вийняти і розтерти мокрим рушником. Потім можна одягатися і подавати на стіл.
Все бля ... торт більше не їм!
---
Торти на замовлення
 
 

Реклама:

 

Схоже за змістом:

Москальський анекдот про торт.

Анекдот в оригіналі - так як багато словосполучень які тяжко передати рідною мовою...
====
Уходя из дома, жена говорит мужу: «Вася, в 11 часов из Киева будут передавать рецепт приготовления киевского торта. Не забудь включить радиоприемник и все сделать по рецепту. Я потом приду и сама торт в духовку поставлю».
Вася после ухода жены, достал бутылку водки, залпом выпил ее и приготовился все делать по рецепту. Однако в спешке
допустил ошибку, настроил приемник между Киевом и Москвой.

Бити не буду

Підходить син до батька і запитує:

- Тату, якщо я прийду з дискотеки п'яний ти мене бити небудеш ?

- Ні синку не буду!

Прокидається син вранці, весь у синцях, підходить до тата і питає:

- Ти ж казав що не будеш бити!

- Правильно, як ти прийшов п'яний я не бив, як почав мене штовхати - не бив, почав дражнити

маму-не бив! Але коли ти насрав посеред кімнати, позапіхав в говно сірники і сказав: "Їжачок буде жити з нами", я не витримав!


Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

Правильний погріб

Правильний погріб в українському селі

 
 
 
 

Везучий син...

- Тату, а я везучий?
- Звичайно, синок, проти тебе ні презерватив, ні аборт не допоміг...

 
 
 
 

Невмируща професія

Вже міліція два штрафи
Уліпила Гнату,
А він гонить самогонку
Й каже: — Буду гнати!
— Вас же можуть посадити,—
Нагадують люди.
А він каже: — Як посадять,
То син гнати буде.
— І син може,— кажуть люди,—
Потрапить за грати.—
А Гнат каже: — Як потрапить,
То внук буде гнати.
— Так посадять же й онука...—
А Гнат: — Не боюся,
Бо на той час із тюряги
Вже я повернуся.