» » Пози сну та їх трактування
 
Дата:     Переглядів: 2 283    Коментарів: 0   |  

Пози сну та їх трактування

оцінило: 3 люд.
 

ПОЗИ СНУ - розкажуть про ваші відносини з партнером!

А як спиш ти?
1 «Відвойовуючи простір»
Якщо то як ви спите нагадує варіант «1» — віддають перевагу люди, які люблять один одного, але їх відносини все ж вимагають пильної уваги. Психологи відзначають, що той, хто спить на спині, не має потреби бачити свого партнера, а спить на животі — упертий і кілька замкнутий. Разом з тим переплетення ніг свідчить, що у людей є зобов'язання один перед одним.

2 «Спиною до спини»
Пара прагне зберегти особистий простір, не втрачаючи при цьому контакту. Ця поза свідчить про стабільні і здорових відносинах, як би підкреслюючи їх симетрію. Для людей, які сплять таким чином, присутність партнера поруч — обов'язкова умова комфорту.

3 «Ти далеко від мене»
Така поза сигналізує, що в стосунках пари явно щось не так. Відсутність контакту між тілами і те, що партнери відвертаються один від одного, може означати, що люди прагнуть отримати більше особистої свободи або ж бачать один в одному конкурента. Якщо тіло напружене, а руки «закриті», ймовірно, пара нещодавно посварилася і миритися не збирається. Якщо ж тіло розслаблене, то ніякої напруженості у відносинах немає, швидше за все, люди довіряють один одному і поважають особистий простір партнера.

4 «На відстані витягнутої руки»
«Спонтанні відносини» — такий висновок зробили психологи, аналізуючи цю позу для сну. Кожен партнер поважає особистий простір іншого. Швидше за все, у кожного з них є свої друзі, вони порізно ходять на вечірки, але при цьому безмежно довіряють один одному. Простягнута рука означає готовність захищати свого партнера, а долоні під щокою говорять про те, що людина спокійна і йому комфортно. Якщо ж між парою стався конфлікт, то така поза може свідчити про спроби примиритися.

5 «Дивлюсь у тебе, як у дзеркало»
Пара, яка спить у такій позі, як правило, може похвалитися чудовими стосунками. Рутина і повсякденні проблеми не можуть негативно вплинути на відносини всередині неї. У такій позі сплять люди, які ведуть активне статеве життя, при цьому будучи хорошими друзями і прекрасними партнерами.

6 «Не йди, побудь зі мною»
Швидше за все, ця пара прагне до волі, але рука на плечі говорить про прояв любові. Це необхідність відчувати свого партнера. Значить, саме цього відчуття людині не вистачає найбільше. У людини, яка в такій позі спить спиною до партнера, на думку психологів, завищена самооцінка.

7 «Домінування»
Експерти з мови тіла відзначають, що такі обійми є свідченням любові і прихильності між подружжям. Швидше за все, у пари прекрасна сексуальне життя. При цьому один з партнерів воліє домінувати у стосунках.

8 «Ложка»
Якщо партнер обіймає іншого ззаду, це означає, що він проявляє увагу і турботу, впевнені психологи. Така пара відчуває себе комфортно і безпечно. При цьому відносини між людьми, які сплять в цій позі, далекі від ідеальних. Швидше за все, у відносинах існує певна невизначеність.

9 «Сплетіння рук, сплетіння ніг»
Фахівці кажуть, що, коли уві сні пара переплітається ногами і руками, це свідчить про нестримної пристрасті у стосунках. Як правило, в такій позі пари сплять на початку відносин, коли їм хочеться відчувати себе єдиним цілим. Нерідко в цій позі сплять ревниві люди.

10 «Тобі половина, і мені половина»
Така поза свідчить, що людина не прагне демонструвати любов до своєї половинки. Зазвичай зайняти більший простір ліжка намагається той, кому необхідно самоствердження, в тому числі і у відносинах. Крім того, експерти відзначають, що з піднятими над головою руками зазвичай сплять вперті люди, які прагнуть до лідерства у відносинах і хочуть тримати все під контролем
 
 

Реклама:

 

Схоже за змістом:

Якщо не можете вирвати?

Якщо вас нудить і ви не можете вирвати, існує простий народний спосіб: засуньте один палець в рот і один палець в попу. Якщо не допомагає - поміняйте пальці місцями.

Вірна дружина.

Чоловік узяв дружині й коханці квитки на один і той же курорт.
Першою з відпочинку приїхала дружина. Чоловік її запитує:
- Ну, як з'їздила?
- Ой, море вражень, купа фотографій. Показує чоловікові:
- Це Настя, ми з нею в одному номері жили, це Катя - ми з нею за одним столом сиділи.
Чоловік бачить на фото коханку:
- А це хто?
- А це Людка, б-дь, яких мало. Жодної ночі в готелі не ночувала, і кожен день з новим мужиком.
Чоловік, мовчки, проковтнув. Через кілька днів зустрічається з коханкою. Та ж купа фотографій. Ті ж враження. Доходять до фото дружини.
чоловік:
- А це хто?
- Ой, це Свєтка. Така жінка!!! Ми її і в ресторан, і гори, і в парк, і на шашлики запрошували. Вона ні в яку. Як приїхала з чоловіком, так все з чоловіком і з чоловіком. І від нього - ні на крок !!!

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/goroskop/
 

Останні дописи:

Потримаю свічку в спальні

Оголошення!
Потримаю свічку в спальні - недорого. А також виступлю свідком нотаріальної згоди. Цілодобово. Недорого.

Шукаю чоловіка

Шукаю чоловіка.... вчора пішов з дому і не повернувся....

Анекдот про закон на інтим

Щоб нe заморочуватися з папірчиками Галя написала згоду прямо на своєму заборі.

 
 
 
 

Син не хоче в школу!

Син каже матері:
- Я більше до школи не піду!
- Це чому ж?
- Так, ну ... Петрик знову буде з рогатки стріляти, Вовочка підручником по голові, Вася підніжки ставити ... Не піду!
- Ні, синку, ти повинен йти. По-перше, тобі вже сорок років, а по-друге, ти - директор школи.

 
 
 
 

Дівоче життя

Підросла у мами доня,
Гарна, жвава — хоч куди!
Мати рада.
— Де ти, дівко?
Принеси мені води. —