Бідний кіт
і мені здається, що він думає, що я його луплю за те, що він мало какає ...
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
- А чому у твого кота кличка Тюбик? - Ну, коли я його додому приніс, то довго думав як його назвати. А він такий прикольний, пухнастий! Я його тискав-тискав в руках, тискав-тискав... А він взяв і обісрався... Ось з тих
Гуляє дівчинка з песиком, мимо проходить жіночка. Вона й питає: - Дівчинко, ти така гарна! Як тебе звуть? - Мене Маргаритою назвали. - А чому Маргаритою? - Бо коли я народилася, тато подарував мамі великий букет
Секс з чоловіком - це важка праця
Секс з керівником - службовий обов'язок
Секс з кумом - це народна традиція
Секс з коханцем - це велика насолода і задоволення.
Так вип'ємо ж за те, щоб після тяжкої праці, виконання службових обов'язків, не порушуючи народних традицій, ми відчували насолоду і задоволення!
Знову Льоня – в дяді Льоші, знову на подвір´ї
все обмацує та ходить доокола гирі.
- Гарна іграшка? - питає в Льоні дядя Льоша.
Хлопчик глянув на спортсмена і каже: - Хороша.
- Отаку б тобі додому, правда?
- Правда, - каже, бо не знає іще Льоня, скільки гиря важить.
- То бери.
Хлопчина взявся обома руками – ані з місця двопудова,
як стіна, як камінь.
- Мало каші з´їв ти, хлопче, що ж будеш робити?
- Е-е, дядю, - усміхнувся, - та ж вона прибита.
Йосип Струцюк
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: