Дистанційне навчання
То дистанційне навчання,то не дистанційне,дайте тим дітям вже атестати-хай їдуть в Польщу на заробітки
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
То дистанційне навчання,то не дистанційне,дайте тим дітям вже атестати-хай їдуть в Польщу на заробітки
Вчителька жаліється директору школи: - Вовочка зовсім від рук відбився: курить, випиває, до дівчаток пристає, навчання закинув. - Приведіть його до мене. Приходить Вовочка, директор йому: - Як життя? - Та так, нічого. -
Студент: - пане професоре, а що ви мені тут написали? - Дайте-но подивитися ... (Через кілька хвилин) - А, я написав: "Пишіть розбірливіше! "
- Кажуть, що орки почали окопуватися...
- То ЗСУ заставило їх зразу рити собі могили, бо кульків на них уже нема.
Разом з мамою і татком на канікули в село
Невеличке хлопченятко до бабусі прибулої
І до чого ж здивувалось городське те хлопченя,
Як на вулиці уздріло — що б ви думали? —коня.
Довго-довго із-за тину придивлялося воно,
Доки дядько вийшов з хати, верхи сів і крикнув: — Но!
— Дядю, коник не поїде! — хлопчик вискочив на тин.
— Доки ви сиділи в хаті, з нього витік весь бензин.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: