Трійка за пошуки
- За що?!
- Як за що, – відповідає викладач, – якщо щось шукає, значить щось знає.
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Професор запитує: - Що швидше - звук чи світло? Студент відповідає: - Світло. - Відмінно, а чому?
В університеті на юридичному факультеті професор запитує студента: - Якщо ви хочете почастувати когось апельсином, як ви це зробите? - Я скажу "Будь ласка, пригощайтеся!", - відповів студент. - Ні! - закричав
Приїжджають пожежники, дивляться біля бані стоїть чоловік і сміється голосно: — Спізнилися, товариші, спізнилися! Ті йому: — Як же запізнилися, баня ще горить? А він їм: — Баня горить, а ось дівки голі вже розбіглися!
Учитель історії у сільській школі, якому учні щороку копали картоплю, вирвав з усіх підручників параграф про скасування кріпосного права у 1861 році.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: