По чому лимони?
- По чому лимони?
- по 160 грн.!
- Запхай їх собі в сраку!
- НЕ можу. Там уже Імбир по 400 грн.
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
- По чому лимони?
- по 160 грн.!
- Запхай їх собі в сраку!
- НЕ можу. Там уже Імбир по 400 грн.
Чоловік питає у Бога: — Чому в жінки таке красиве обличчя? — Щоб ти любив, — відказує Бог. — А чому в неї такі красиві руки? — Щоб ти любив. — А чому в жінки такі красиві ноги? — Щоб ти любив. — Але чому ж, Господи, вона
Чому ви запізнилися на роботу? — А чому ви затримуєте зарплату? — Ну, зрештою, ви її отримуєте. — Так і на роботу я, таки, прийшов?
"І жах, і кров, і смерть, і відчай, І клекіт хижої орди, Маленький сірий чоловічок Накоїв чорної біди. Це звір огидної породи, Лох-Несс холодної Неви. Куди ж ви дивитесь, народи?! Сьогодні ми,а завтра – ви" #ЛінаКостенко 💔🇺🇦
Лікар-психоаналітик пацієнту:
— Після вашого обстеження у мене для вас дві новини – гарна
та погана. Погана - поза всяким сумнівом, ви прихований гомосексуаліст.
Пацієнт:
— Яка ж може бути гарна?
Лікар підсідає ближче:
- Ви симпатичний!
Як вернувсь Івась додому:
не шапка – а клоччя.
Батько поглядом відміряв:
- Знов учворив, хлопче!...
Мне в руках подерту шапку,не підводить чола.
- То не я , то хлопці, - каже, -грали у футбола.
Батько: Ну, а ти дивився,роззявивши рота?
- Ні! – Підскочив аж Івасик. –Стояв на воротах!
Йосип Струцюк
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: