Субсидію водіям
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Раніше з ранку мені потрібно було йти в є6*чу школу. Потім я виріс і мені прийшлось з ранку йти на є6*чу роботу. Тепер у мене підріс син і з ранку мені потрібно спочатку в є6*чу школу, а потім на є6*чу роботу.
Іспит в грузинській автошколі. - Валіко! Нехай перед тобою гірська дорога, крутий поворот. Швидкість наростає. І раптом ти бачиш: зліва - красива, як повний місяць, дівчина, праворуч зігнута в дугу стара карга ... Кого
Дві жінки зустрічаються, одна одну запитує: — Скільки тобі років? — А скільки б ти дала? Можу підказати. — Ну. — Моя дочка ходить до дитячого садка. — Вона там завідувачкою працює?
Щоб нe заморочуватися з папірчиками Галя написала згоду прямо на своєму заборі.
Запросив директор школи - це вже котрий раз! -
Матір лобура, що ходить у десятий клас.
- Угамуйте, - каже, - сина. Вчора ваш Петро
- Семикласниці Марусі поламав ребро. –
А матуся: - Ви, звиняюсь, странний чоловік.
Я ж не винна, що у сина переломний вік.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: