Куди дійде Путін. Анекдот
до Києва - за 2 тижні,
до Берліна - за 3,
до Парижа - за 4
.... нахер - за 5 секунд
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Сидить електрик на стовбі та ремонтує мережу і тут бачить - їдуть на возі двоє мужиків: один лисий спить, п'яний, а інший - так собі, ще тримається.Електрик запитує: - Куди Леніна везеш? Мужик спиняє коня,оглядається
Приїжджає наш уболівальник на матч-відповідь Франція - Україна. Ходить по приміського вокзалу, в пошуках таксі. Запитує у таксиста: - Скільки коштує до Парижа дістатися ? - 50 євро. - У мене тільки сорок може підвезете ?
Приїжджають пожежники, дивляться біля бані стоїть чоловік і сміється голосно: — Спізнилися, товариші, спізнилися! Ті йому: — Як же запізнилися, баня ще горить? А він їм: — Баня горить, а ось дівки голі вже розбіглися!
В школі. Вчителька питає:
- Діти, ким ви будете коли станете дорослими?
- Інженером
- Економістом
- Юристом
Вовка:
- Сексопатологом.
Вчителька:
- Вовочка, а ти хоч уявляєш чим займаються сексопатологи?
ЧОМУ ЗУПИНИВСЯ ГОДИННИК? (дитяча гумореска)
— Щось годинник,— каже тато,—
Раптом зупинився.
Треба в чистку віддавати,
Мабуть, запилився...
— Звідки взятись тому пилу? —
Мовила Галинка.—
Я ж годинник з милом мила:
Там нема й пилинки.
Г. Бойко
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: