Добре де їх ніколи і не було!
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
- Кажуть, що орки почали окопуватися... - То ЗСУ заставило їх зразу рити собі могили, бо кульків на них уже нема.
Три нелегала, араб, індус і руzкий загубилися в Карпатах. Ходили, блукали, і знайшли хату гуцула, попросилися ночувати. Господар пустив, напоїв чає. А спати сказав, двоє будете спати в хаті а один в сараї, тому що хата
Памяті Семена Скрепецького - автора карикатур на багатьох російських політиків Лукашенка та козойоба Кадирова.
Вчителька біології доводить учням шкоду алкоголю. Бере черв'яка, кидає в стакан зі спиртом
- Той здох.
Кидає черв'яка в склянку з водою - той живе.
- Діти, який висновок з цього можна зробити?
Вовочка:
- Якщо пити спирт, то глистів не буде!
Приїхали запорожці,
Короля вітають,
Король просить їх сідати,
Козаки сідають.
Сидять собі. В них жупани
Все кармазинові,
І самі такі храбренні,
Вуса прездорові.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: