Добре де їх ніколи і не було!
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
- Кажуть, що орки почали окопуватися... - То ЗСУ заставило їх зразу рити собі могили, бо кульків на них уже нема.
Три нелегала, араб, індус і руzкий загубилися в Карпатах. Ходили, блукали, і знайшли хату гуцула, попросилися ночувати. Господар пустив, напоїв чає. А спати сказав, двоє будете спати в хаті а один в сараї, тому що хата
Памяті Семена Скрепецького - автора карикатур на багатьох російських політиків Лукашенка та козойоба Кадирова.
- Доню, цей хлопець сирота, до того ж він кульгавий. Не виходь за нього заміж!
- А мені не потрібний заможній красень, тату!
- Я не про те. Пожалій хлопця, йому й так перепало від життя!
Тут були у мисці сливи.
Де ви їх поділи?
А ми з татком, - каже хлопчик, -
Ввечері поїли.
А три кісточки лишили
Ви кому? Для мами?
Я лишив, бо татко сливи
Ковтав з кісточками.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: