Добре де їх ніколи і не було!
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
- Росіяни кажуть, що добре там, де нас нема.
- Я б уточнив. Не просто там, де їх нема, а де їх ніколи і не було!
- Кажуть, що орки почали окопуватися... - То ЗСУ заставило їх зразу рити собі могили, бо кульків на них уже нема.
Три нелегала, араб, індус і руzкий загубилися в Карпатах. Ходили, блукали, і знайшли хату гуцула, попросилися ночувати. Господар пустив, напоїв чає. А спати сказав, двоє будете спати в хаті а один в сараї, тому що хата
Памяті Семена Скрепецького - автора карикатур на багатьох російських політиків Лукашенка та козойоба Кадирова.
Чули? Моєму вуйку дали десять років.
- За що?
- За те, що кинув дружину.
- Не жени нісенітницю! За це термін не дають. Я сам кинув двох дружин - і нічого.
- А ти з якого поверху їх кидав?
Вуйко втупився очима
На дівочі груди…
Щось тихенько бурмочучи,
Ворушаться губи.
А дівчину обілляли
Кольори червоні.
Каже: “Вуйку, так не гарно –
В вас же сиві скроні!”
Вуйко рвучко відмахнувся.
Каже: “Донцю тихше!-
Я не годен розібрати,
Що на майці пише?”
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: