Письменний козак
- Письменний? Читати вмієш?
- Не знаю, одказує той,
– можливо, вмію, але я ніколи не пробував.
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Сідає козак у поїзд. Заходить у купе – а там три негра сидять, і дивляться на нього: - Ой, хлопці-хлопці! А що тут горіло ?!
Бабка йде за водою і біля колодязя бачить таку картину: дід, старий козак набрав води, повісив відро собі на гідність і несе. Бабка: - Сусід, ти зовсім з розуму вижив? Дід: - Старий я став, матінко, руки в мене не
"І жах, і кров, і смерть, і відчай, І клекіт хижої орди, Маленький сірий чоловічок Накоїв чорної біди. Це звір огидної породи, Лох-Несс холодної Неви. Куди ж ви дивитесь, народи?! Сьогодні ми,а завтра – ви" #ЛінаКостенко 💔🇺🇦
- Сара, навіщо ти завжди перед тим, як варити сосиски, обрізаєш їх кінчики?
— Так робила моя мама. Піди і спитай у неї.
— Ідо Львівно, а ви навіщо обрізаєте сосиски перед варінням?
- Так мене вчила моя мама. Подзвони їй, і сам у неї спитай.
— Кене Лейбівно, Скажіть, навіщо ваша онука обрізає сосиски перед варінням?
— Ви що, досі користуєтесь моєю маленькою каструлькою ?
Чи в Києві, чи в Полтаві,
Чи в самій столиці
З мазницею мужик ходить
Помежи крамниці…
У крамницях, куди глянеш,
Сріблом-злотом сяє,
Мужикові то й байдуже:
Він дьогтю питає.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: