Рецепт торта

6 786 0
+20
 
Йдучи з дому, дружина каже чоловікові: «Вася, об 11 годині по радіо Веселка ФМ передаватимуть рецепт приготування київського торта. Не забудь включити радіоприймач і все зробити за рецептом. Я потім прийду і сама торт в духовку поставлю». Вася після відходу дружини, дістав пляшку горілки, залпом випив її і приготувався все робити по
рецепту. Однак в поспіху припустився помилки, налаштував приймач між двома хвилями – на Веселці ФМ передавали рецепт торта а на хвилі поруч передавали урок ранкової гімнастики…
Далі з розповіді Васі:
- Чую: - "Підняти обидві ноги вгору, посипати між ними борошном і добре розтерти". Мене це дуже здивувало, але слово дружини закон, а то ще лаятися буде, що типу через те, що напився, не зробив все за рецептом.
Я зняв труси і почав активно сипати і втирати борошно. В голову прийшла думка, що більше торта їсти ніколи не буду, якби я раніше знав як його готують, то зроду б його не їв ....
- Залити півсклянки молока поставити ноги на ширину плечей, нахилити вперед і помити яйця в посуді, все це повторити 5-6 разів, після чого лягти на підлогу і бити яйця до тих пір, поки не з'явиться густа піна.
Я збігав у ванну за тазиком, поставив ноги на ширину плечей, залив стакан молока і почав мити яйця, тер активно, поки не з'явилася густа піна. Думаю, видно рецепт в Києві такий, що мужик повинен готувати торт, по ходу тут жінка для цього торта, ніяк не підходить.
В голову закралася думка, що, що щось тут не так, але тут я згадав рекламу «Рафаель» і продовжив приготування торта, головне щоб повільніше диктували.
- Дихання при цьому має бути спокійним. Як же тут рівне дихання буде, ну ці кулінари в Києві дають, правда напевно у них волосся менше, хоча я згадав, що як то я волосся в торті знайшов.
- Після стрибків на місці, перевірте, чи не залишилося шкарлупи на яйцях, глибоко зітхнути, все перемішати і поставити на вогонь. Через 10 хвилин вийняти і розтерти мокрим рушником. Потім можна одягатися і подавати на стіл.
Все бля ... торт більше не їм!
---
Торти на замовлення
 
 
 

Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
 
 
 

Реклама:

Рецепт торта
| Сімейні анекдоти «Анекдоти козацькі»
 

СХОЖЕ ЗА ЗМІСТОМ:

➦ Бити не буду

Підходить син до батька і запитує: - Тату, якщо я прийду з дискотеки п'яний ти мене бити небудеш ? - Ні синку не буду! Прокидається син вранці, весь у синцях, підходить до тата і питає: - Ти ж казав що не будеш бити! -

➦ До і після весілля

Перед весіллям: Він: Ура! Не міг дочекатися! Скоріше б!! Вона: Може мені піти? Він: Не в якому разі!! Вона: Ти мене любиш? Він: Звичайно! Вона: Ти мені зраджував коли небудь? Він: Ні! Як тобі тільки таке в голову прийшло?

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

➦ Анекдот про бабая

2022-12-01 15 0
0

- Мамо, тату… А можна я буду спати разом з вами у вашій кімнаті? - Ні… не можна, бо в нас в кімнаті живе бабай! Так от, кого ви товчите там всю ніч.

➦ Купи вудку. Анекдот.

2022-12-01 9 0
0

Сім'я їде в машині. Маленький син запитує в мами: - Мам, а ти мені вудку купиш? - Звичайно! І вудку тобі купимо, і човен до неї купимо, і блять друзів алкашів купимо, щоб усе, як у батька було!

 
Грудень 2022 (2)
Листопад 2022 (41)
Жовтень 2022 (43)
Вересень 2022 (73)
Серпень 2022 (28)
Липень 2022 (30)
 
 
 
 

➦ Анекдот про дев'ятнадцять років

- Дівчино, скільки вам років?
- Дев'ятнадцять.
- А відразу і не даси.
- Ну чому ж, дам.

 
 

➦ Середня

– Дай щоденник, доню. –
батько Галю просить.
Чом оцінки в тебе
невисокі досить?
– Так і має бути, –
каже доня вредна. –
Сам же бачиш, тату, –
школа ж бо середня.

Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.

Переваги сайту anekdot.kozaku.in.ua:

У чому полягає особливість невеликих за розміром анекдотів? Все дуже просто! Основні переважні якості:

  • - Легко запам'ятовується: не варто докладати багато зусиль для оволодіння його змісту.
  • - Простота і зрозумілість.
  • - Високий шанс схвалення гуморески.
  • - Гарантія гарного настрою.
  • - Наші новинки це: Про солдат та Шикарні анекдоти