Штрафи за бідність
Складається таке враження що нас скоро будуть штрафувати за те що ми бідні.
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Складається таке враження що нас скоро будуть штрафувати за те що ми бідні.
Підходить Порошенко до свого портрету на стіні і каже: - ех .... мене скоро знімуть ..... Портрет відповідає: - "це МЕНЕ скоро знімуть, а ТЕБЕ скоро повісять.
Іноземець вУкраїні запитує місцевого знайомого: - Що означає слово "підарас"? - Ну це по-вашому "гей". Іноземець дзвонить на батьківщину, повідомляє про свої перші враження про Україну: - У нас в пресі
Чоловік у ганделеку замастив сорочку, його кум порадив йому: «Поклади в кишеню 20 доларів, і коли дружина запитає, скажи, що якийсь п’яничка випадково тебе забруднив і дав 20 доларів на хімчистку». Приходить він додому, дружина бачить сорочку й починає
Вирішила відучити дочку лазити в шафі і перекладати речі, сказала, що там злий дядько сидить.
Вечером з чоловіком дивимося телевізор, заходить дрібна в кімнату і питає:
- А дядько з шафи вже пішов?
Бл * ть ... ледве чоловікові пояснила, що до чого.
Начитався піп удовий,
Як святії жили,
Як то вони по пустинях
Господа молили…
Та й задумав і сам, грішний,
З світом попрощатись,
Зайти куди межі пущі
Та й собі спасатись.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: