В лікарні!
- Підписчиком ...
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Чому українці не ходять до лікарні? Тому що, у них дві хвороби: хуйня і піздєц. Піздєц зовсім не лікується, а хуйня сама проходить.
Приходить чоловік до лікаря. - Лікарю, у мене останнім часом щось смаку немає. Лікар медсестрі: - Дайте хворому пробірку номер 17. Хворий спробував. - Це ж гівно. лікар: - Все в порядку, правильно. Смак з'явився.
Приїжджають пожежники, дивляться біля бані стоїть чоловік і сміється голосно: — Спізнилися, товариші, спізнилися! Ті йому: — Як же запізнилися, баня ще горить? А він їм: — Баня горить, а ось дівки голі вже розбіглися!
Прийшов чоловік у райвідділ міліції:
- Дайте мені документ, що я маю судимість, а краще дві.
- Та навіщо ж вам таке?!
- Хочу в партію регіонів вступити, а там потрібна рекомендація.
Притягли дружки Пилипа ввечері із бані.
Жінка плаче: — Безсоромні! Ви ж у дошку п’яні.—
А Пилип їй: — Що там пив я? Випив зовсім мало.
Оце стільки — на півпальця, дна не закривало.
Я боявся, щоб у бані не схопить заразу.
Всі смоктали прямо з пляшки, а я пив із тазу.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: