У психіатра...
- само .... чого ?!
- Себе вбити не хотілося?
- Ні. Тільки інших.
Головні підрозділи: Анекдоти, Український гумор, Про кумів
Лежать в реанімації троє. Петро з інсультом, двоє інших з інфарктом. Починається між ними розмова. - Ти чого тут лежиш? - Та ось... завмагом працюю, тільки товар наліво відправив, а тут податкова, ось і прикинувся ... А
Поки стояв у черзі до психіатра за довідкою що не перебуваю на обліку, до того рознервувався, що поставили на облік...
Приїжджають пожежники, дивляться біля бані стоїть чоловік і сміється голосно: — Спізнилися, товариші, спізнилися! Ті йому: — Як же запізнилися, баня ще горить? А він їм: — Баня горить, а ось дівки голі вже розбіглися!
У маршрутцi хтось так пукнув, що аж водiй невтримався i каже:
- Ну i хто так дав.
Голос iз салону:
- Так це я дав, за двох!
Дах дюравий, дощ іде,
В коршму затікає.
«Покрив би ти, Мошку, дах!»
Мужик промовляє.
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: