Анекдоти » Фотоприколи » З дівчатами » Увага. Зла жінка
 
Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

➦ Хуйло в USA

2025-08-16 3 0
0
Хуйло в USA

"І жах, і кров, і смерть, і відчай, І клекіт хижої орди, Маленький сірий чоловічок Накоїв чорної біди. Це звір огидної породи, Лох-Несс холодної Неви. Куди ж ви дивитесь, народи?! Сьогодні ми,а завтра – ви" #ЛінаКостенко 💔🇺🇦

➦ Щоб збулось

2025-05-05 147 0
+6
Щоб збулось

 
 
 
 
 

➦ Злітають петлі!

Викликала жінка слюсаря.
- Розумієте, у мене щось сталося з шафою. Коли по вулиці їде трамвай, двері злітають з петель. Може петлі замінити або підвернути? Слюсар зняв туфлі, заліз у шафу і став чекати трамвая, щоб зрозуміти в чому справа. Раптом прийшов чоловік. Бачить туфлі чоловічі. Підходить до шафи, відкриває двері і бачить – мужик!
- Ти що тут, сволота, робиш?
- Гадом буду, мужик, не повіриш – трамвая чекаю!

 
 

➦ Комунальна квартира

Ще не всі живуть окремо. Є й такі квартири:

Одна кухня, одна ванна, а сімей — чотири.

Якось, вставши серед ночі, молодичка Ася

Зачинилася у ванній, швидко роздяглася.

Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.

Cайт анекдоти anekdot.kozaku.in.ua:

Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості:

  • - Легко запам'ятовується: не варто докладати багато зусиль для оволодіння його змісту.
  • - Простота і зрозумілість.
  • - Високий шанс схвалення гуморески.
  • - Гарантія гарного настрою.