Анекдоти » Історії » Історії про орків в Українському селі

Історії про орків в Українському селі

2 389 0
+23
 

На Сумщині в село заїхало 4 російські танки. Місцеві сидять по хатам спостерігають з цікавістю за життям ссавців. Танки зупиняються, вилазить екіпаж, з двух танків зливають топливо в інших два і всі уїжджають.

А 2 пустих танки стоять посеред села. Місцеві вибігли встромили в танки прапори України і чкурнула по хатам, сидять чекають...

Повертаються перші два танки (видно топливо нарили) бачать 2 танки з українськими прапорами і давай їх розстрілювати. Розхєрачіли танки, під‘їхали поняли що свої, розстроїлися. Місцеві давляться зо сміху тихенько.

2 танки , що лишилися на ходу, поїхали село об‘їжджати (видно загубилися). А там міст на 5 тон для легкових автомобілів. Заїжджає один танк і обвалю’ється міст, танк клює носом в річку тоне весь з екіпажем. Місцеві уже в голос ржуть.

Лишився один танк. Їздив-їздив, найшов ров і перевернувся там. Виліз екіпаж штовхав штовхав, так і лишили той танк там валяться і пішли восвоясі.


Ось так село без єдиного вистрілу з двома лише прапорами України перемогли 4 танки російських окупантів. 

 
 
 
 
 

Реклама:

Історії про орків в Українському селі
14-08-2025 | Історії «Анекдоти козацькі»
 

СХОЖЕ ЗА ЗМІСТОМ:

➦ Танк Іруська

До екіпажу танку підходить майор. - Привіт бійці, а як ви свій танк назвали? Без імені воювати не належить. Командир екіпажу (ніяково): - Назвали Іруська... Майор: - Чому Іруська? Треба щось бойове, войовниче. Командир

➦ Перед смертю

2 чувака зупиняють таксі. Таксист: - Хлопці, вам куди? - Поки прямо. Їдуть. Через 5 хвилин: - Хлопці, ну а зараз-то куди? - Їдь прямо. Вже з міста виїхали. Їдуть по трасі. Праворуч і ліворуч ліс. Ніч, нічого не видно.

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

➦ Пощастило. Анекдот

2025-10-09 23 0
+2

Жінка грає з однорічним малюком у кімнаті й вслух йому заздрить: — Ох, як тобі пощастило: поспав, прокинувся, поїв, пограв, покакaв і знову спати… Чоловік з туалету: — Маю право! У мене вихідний!

➦ Нужда на природі

2025-10-03 89 0
+3

Приїхав Вовочка з батьком на риболовлю Сидять, ловлять рибу і розмовляють: — Тату, я хочу какати. — Не соромся! Ми на природі – какай де хочеш, і нічого тобі за це не буде! Через деякий час Вовочка повертається. — Ну що, де ти це зробив? — У машині, там

➦ Ізраїльтяни та араби - бій на смерть

2025-10-03 92 0
0

Ізраїльтяни та араби зрозуміли, що продовження боїв може призвести до знищення всього світу. Тому вони вирішили одного разу припинити бійню і вирішити суперечку давнім способом: дуеллю, як між Давидом і Голіафом. Ця “дуель” мала бути боєм собак.

➦ Як перекладається ТЦК?

2025-09-25 38 0
+5

ТЦК та СП- це Територіальний Центр Катувань та Соціального Приниження.

 
 
 
 
 

➦ Анекдот про Сарочку

- Семен Маркович, шо мені робити? Моя Сарочка хоче від мене сексу кожен день. А я таки у віці...
- А шо я вам говорив, Наум Аронович - не беріть у дружини молоденьку і страшненьку. Ніхто вам з нею не допоможе...

 
 

➦ Про Льову та державну мову

Зустрілися на базарi
Дамочки знайомі.
- Як ваш Льова поживає?
- Сидить у дурдомi.
Він в Ізраїль перебрався
До перебудови,
А там бар'єр - бiда тобi,
Як не знаєш мови.
Вчився Льова так старанно,
Що не бачив свiту,
Але ідишу не вивчив,
Не знає івриту.
Як почина балакати,
Ні складу, нi ладу.
Там же книжки не спереду
Читають, а ззаду.
Потикався бiдний Льова
В рiзні установи,
Все закрито-перекрито,
Як не знаєш мови.
Скрiзь дивилися на Льову,
Як на психопата,
Тому й зробив бiдний Льова
З фанери плаката.
Накарлякав: "До такого
Життя ми не звичні.
Ми - євреї особливі,
Російськоязичні.
Вимагаєм від кнесета *
Створить нам умови,
Запровадить в Ізраїлі
Дві державні мови!”
Гукав Льова пiд кнесетом,
Роззявивши рота,
А на нього всі дивились,
Як на ідіота.
Мало йому не побили
На лобi плаката.
Тепер в Льови у дурдомі -
Окрема палата.
Щоб знав, дурень, що Ізраїль -
Розумна держава.
Нав'язувать чужу мову
Там не мають права.

Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.

Cайт анекдоти anekdot.kozaku.in.ua:

Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості:

  • - Легко запам'ятовується: не варто докладати багато зусиль для оволодіння його змісту.
  • - Простота і зрозумілість.
  • - Високий шанс схвалення гуморески.
  • - Гарантія гарного настрою.