Анекдоти » Історії » Випадок в лікарні

Випадок в лікарні

2020-06-26 53 0
0
 

Коли мені було 13 років, мені вирізали "апендикс".

Мене "по знайомству" відвели до якогось" свого " хірурга.


- Так, - сказав хірург-апендикс трішки запалений. Можна різати, а можна і ні. Може завтра апендикс і запалиться сильно, а може і ні. Вирішуйте самі. Але якщо таки так, то купите тоді бинти,"лідокаїн", шприци і... - І дав список того, що потрібно купити для операції. - Ви ж самі розумієте у нас в лікарні вже давно нічого немає. І коли закінчиться цей бардак? - сказав хірург і важко зітхнув.

Був по-моєму-Квітень. Ще було холодно

Я-був за. Так - як в школі починалися якраз іспити. А операція була вагомою причиною їх офіційно пропустити.

Коротше.....  Батьки все купили, хірург вирізав апендикс і поклали мене в палату для "своїх" за гроші.

Там лежали: якийсь бізнесмен / бандит (чийсь брат/сват/друг) вогнепально поранений в спину. Якийсь дембель з переламаними щиколотками і ще мужик якийсь після операції на грижі. Ну і я. Всі не ходячі. Палата була маленька на першому поверсі. Але в палаті було 5 ліжок. Одна стояла посередині і пустувала.

Зайшов наш хірург провідати всіх. Сказав, що сьогодні чергує вночі. І якщо що ... Він-завжди поруч.

- Ви тільки покличте, я через хвилину у вас. Я завжди буду поруч!!!!!!

І ось в першу ж ніч. Десь години о другій, коли ми всі вже спали, ввозять когось, він стогне і його акуратненько ложать на порожнє ліжко.

- Тут важкий випадок. Нехай тут полежить, потім приберемо. - каже один санітар і йде.

Темрява. І ось, мужик якого привезли. Голосно стогне. І починає голосно (вибачте) випускати гази. Без перерви. Потім став тихіше, але набагато чутливіше. Ніхто з нас встати не може, щоб відкрити вікно або хоча б світло включити. Покричали, покликали санітара. Ніхто не прийшов. Потім кричали нашому хірургу. Теж-ніхто.

- Піздец, це він....вмирає-сказав бізнесмен - я таке вже по-ходу бачив. Точно вмирає. Мучиться бідолаха. Якби я ходив.... допоміг би йому "піти" бля буду, щоб не мучився. А то,  він ща "коні рушить" і ми за ним, від задухи, бля буду....

У палаті ставало реально нестерпно. Стали навіть кашляти.

Якщо мужик таким чином випускав "останній дух" то дух його був, скажімо прямо - так собі. Не праведний. Вже дуже грішний дух.

Він безперервно стогнав і випускав дух теж безперервно. Потім він почав щось бурмотіти зі стогоном.

Дембель почав прислухатися.

- Бля.... Він говорить на кшталт "Господи допоможи і прости" ..коротше... жопа...відходить мужик. - Злякано сказав дембель.

Дихати було реально неможливо.

Через години дві мук, бізнесмен примудрився вибити скло у вікні, кинувши свій черевик. Ніхто так і не прийшов. Пішло свіже, холодне повітря, ми загорнувшись в ковдри-заснули.

Коли прокинулися п'яте ліжко була вже порожнє.

- Помер бля. Бля буду-Помер!!! - Сказав бізнесмен - мало того, що-смерділо, як у пеклі...і ніхто не прийшов ..ще й з трупом сука виходить тут спали. Ходити почну... я тут з усіх запитаю бля. За що я бабки давав? За труп? Сука. - Гнівався бізнесмен -Де цей грьобанний хірург, а?? "Я буду завжди поруч, буду поруч, тільки покличте"...козел бля. Запитаю з нього.

І рівно через пару хвилин заходить нас провідати " наш " хірург. Привітатися. І каже.

- Ну як спалося? Мужики, я вам тут вчора не сильно заважав, а? Ми тут вчора день народження санітару справляли. Так я трохи...той. Але, я тихенько потім встав і пішов. Щоб вас не турбувати. Ой...а, що це у вас вікно розбите?? Не хвилюйтеся. Зараз покличу. Нехай лагодять. Це ж не просто палата. А для "своїх" - і дружньо підморгнув.

П. С. ухилитися від другого черевика бізнесмена він не встиг.

розбите вікно 

Хоча в принципі слово своє, хірург дотримав. Він завжди був з нами поруч, тому бізнесменові з нього навіть питати було нема за що. "Свій" хірург не підкачав.

 
 
 

Реклама:

 

СХОЖЕ ЗА ЗМІСТОМ:

➦ Хто кращий хірург

Два хірурга. перший: - Уявляєш, мені вчора сон приснився, - я професор, роблю операцію на серці, навколо асистенти, всі суцільно доктора наук, а ти мені піт з чола витираєш!! другий: - А мені сон приснився, ніби я помер,

➦ Анекдот про пса лікаря

Хірург повертається з роботи. Назустріч йому з радісним гавкотом кидається улюблений пес. Хірург його гладить і приговорює: - Миленький, гарненький... Даремно підлизуєшся. - У мене сьогодні не операційний день.

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

 
 
 
 
 

➦ Хто лох?

Мужики, зараз Іван прийде:
З ким із нас першим він привітається той - лох!
- Пацани, всім привіт!

 
 

➦ Дорогий гість. Гумореска

Прийшли в гості дядько й тітка, біля столу сіли,
По чарчині випивали, стиха гомоніли.
Не спускав очей із дяді кучерявий хлопчик,
Ясноокий, повнощокий, жвавий, як горобчик.
Раптом кинувся до гостя: — Ох ви, дядю, сила!
Про вас, дядю, моя мама правду говорила.—
Умегелив дядько миску киселю смачного,
Взяв хлопчину на коліна та й питає в нього:
— Ну так що ж про мене, синку, говорила мама?
Що у вас не пузо, дядю, а бездонна яма.

Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ: