Анекдоти » Історії » Цитати Віктора Януковича

Цитати Віктора Януковича

2020-03-09 139 0
0
 
* Донбасс порожняк не гонит. (Під час вручення премії "Людина року-2002")

* Я верю, что сильных и здоровых людей намного больше, чем этих козлов, которые мешают нам жить!

* Я вызываю на переговоры этого шкодливого кота Леопольда Ющенко! * Я не верю в экзит-полы. Это новые современные технологии, которые будут впервые в Украине испытываться. И как ими манипулировать, мы не знаем.

* Власть решила взять и бросить нас в такой конфликт, совершенно не понимая последствий. Возникает вопрос, а кто же за это будет нести ответственность? (Про газовий конфлікт з Росією)

* …великая поэтесса Анна Ахметова…

* Я в своєму житті ще мухи не образив.

* Ми їм (губернаторам) ноги поперебиваємо… ми їм голови повідриваємо.

* Я пересію через сито усіх, хто знущався з народу… Я познімаю з них шкури.

* Вода з Водохреща гріхи змиває. Я й собі набрав.

* Любі друзі слушают… как говорят… пословіца єсть такая… как… О! А Мішка слушаєт, да єст

* З історії нічого забрати не можна, воно в історії залишиться… Я впевнений… (пауза), я не пам’ятаю, хто це сказав – що "завжди перемагає краса"… (Малося на увазі "Красота спасет мир")
* Я вспомнил, знаете, фильм "Место встречи изменить нельзя". Слышали как там, как там его? Высоцкий… (пауза) Жеглов! Да. Как он сказал: "Баранку от бублика вам, а не Шарапова…" Или как? "Дырку от бублика". Так и это. Мы понимаем, что это политиканство. (Про дострокові вибори)

* Дружина Людмила — раз і назавжди — привернула до себе вірністю.

* Ми не дозволимо нам вставляти, як-то кажуть, шпильки в колеса на різних рівнях. Ми руки повідбиваємо тим, хто це робитиме. Чому - та тому, що ми не за своє боремося. Ми боремося за те, щоб у країні був порядок.

* Я завжди про це говорив і зараз говорю: будь ласка, зніміть ці гасла, вони особисто мені не потрібні, але якщо рекламні агентства і штаби працюють, - що мені за ними ганятися? (Про біл-борди з зображенням Віктора Януковича під час президентської передиборчої компанії 2004)

* Мені неможливо було встояти, і я не зміг нічого зробити в боротьбі з розгулом вулиці, з розгулом оранжевої коричневої чуми. (Під час виборів Президента 2004)

* Мені дуже шкода наше красиве місто Київ. Ситуація може обернутися так, що політичне і економічне значення столиці може знизитися. (Під час виборів Президента 2004)

* Для того, щоб Україна мала можливість доганяти розвиток Європи, то Україна повинна рухатись таким чином, щоб знайти ту точку, в якій ми вийдемо на той рівень економіки, який є в ЄС.

* Ми звикли не звертати увагу на цю брехню, на тих, хто чеше язиком від того, що він у них чешеться. Міністру охорони здоров'я треба попрацювати над цим питанням, (знайти) спеціальні ліки.

* Працював, очолював підприємства. І от уже десять років як став чиновником і, так сказати, вліз у дєрьмо (на мітингу на Житомирщині).

* Нам не потрібно, як то кажуть, тримати якісь таємниці.

* Людям потрібна ефективна влада..., щоб влада показувала вищий пілотаж. Коли є вищий пілотаж, тоді є у народу драйв (передвиборча промова під час телевізійної програми на телеканалі ICTV 01 лютого 2010)

* Я завжди вставав на коліна перед простими людьми. І мені ніколи не було соромно це робити.

* Суд праведний від нього не втече

* Тут зібралися кращі геноциди країни! (Після підказки помічника, мовляв, не геноциди, а генофонд) Та й генофонд теж. (Під час передвиборчого виступу у Львові у лютому 2010 р.)

* Я знаю и помню о том, что в эти дни праздуется 150-летие э-э... творчества Чехова: украинского, (дивиться у шпаргалку) росийского писателя... И мы с вами будем иметь дом-музей, за который нам не стыдно будет, чтобы и жители Украины и других стран, приезжая в Ялту, приезжая в Крым могли увидеть э-э... достопримечательности, и биографии, и истории этого прекрасного э-э... поэта, великого поэта - Антона Павловича Чехова. (На зустрічі із виборцями в Ялті 29 січня 2010 р.).

* Мы с Дмитрием Анатольевичем (Медведевым) с самого начала договорились не будем говорить о плохом, а лучше - сделаем."

* Це було би смішно, якби не було так «більно»!
 
 

Реклама:

 

СХОЖЕ ЗА ЗМІСТОМ:

➦ Хитрий вчитель історії

Учитель історії у сільській школі, якому учні щороку копали картоплю, вирвав з усіх підручників параграф про скасування кріпосного права у 1861 році.

➦ Москальський анекдот про торт.

Анекдот в оригіналі - так як багато словосполучень які тяжко передати рідною мовою... ==== Уходя из дома, жена говорит мужу: «Вася, в 11 часов из Киева будут передавать рецепт приготовления киевского торта. Не забудь

Залишити свій коментар:
 
https://snu.in.ua/
 

Останні дописи:

➦ Жінки в автобусі

2020-04-03 16 0
+1

В автобусі. Дружина чоловіку: - ... ти кобель, ти бабник, ти не однієї спідниці не пропустиш! Поруч стоїть жінка: - Пробачте, ви його сварите чи рекламуєте?

 
 
 
 

➦ Розумна корова

Заходить доярка в корівник, п'яна в хлам, хитається. корова недоєна докірливо мордою качає:
- Знову нажерлися?!!
Доярка, розтягуючи губи в дурній посмішці:
- М-м-у-у-у ...
Корова:
- Ну гаразд. Тримайся за цицьки, сама пострибаю.

 
 

➦ Дівчата віртуози

Подивившись як дівчата примудряються грати на класичних інструментах, у вас неодміно виникне гарний настрій

 
 

➦ Дівоче життя

Підросла у мами доня,
Гарна, жвава — хоч куди!
Мати рада.
— Де ти, дівко?
Принеси мені води. —

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ: