» » 10 видів вагін
 
Дата:     Переглядів: 8 751    Коментарів: 0   |  

10 видів вагін

оцінило: 9 люд.
 

види вагін
Види жіночих пісьок - не ржати love
1. Подвійна вагіна
На першому місці, звичайно ж, 29-річна Ларен Вільямс (Лорен Вільямс) з двома вагіна: у дівчини два піхви, уретри 2, 2 шийки матки і дві матки. Дізналася ж вона про свою особливість лише в 25 років.. Після комплексного обстеження Ларен за допомогою лікарів і пізнала особливості свого організму ...

2.Вагіна-бібліотека
У 1975 році, відома в ті часи своїми перфомансами Керол Шиманом (Керол Schneemann), показала публіці черговий з них: стоячи на столі, вона витягла зі своєї піхви сувій із записами і потім прочитала його. З тих пір це сувій - витвір мистецтва.

3.Винослива вагіна
У 1999 році пройшла третя за рахунком Всесвітня Групповуха, зіркою якої стала порнозірка Х'юстон - вона за день обслужила 620 мужиков.

4.Вагіна-силач
Тетяна Кожевнікова визнані єдиною в світі жінкою, що піднімає за допомогою інтимних м'язів вагу 14 кг (Рекорд Гіннеса 2003 № 58300381 Вид рекорду - утримання інтимними м'язами ваги 14 кг.). Вона ж придумала тренінг "Ідеальна попка за 5 днів".

5.Музикальна вагіна
Емі Уотсон за допомогою своєї вагіни грає на Казу - це такий іграшковий духовий музичний інструмент.

6.Без вагіни
Народжена взагалі без вагіни (таке трапляється приблизно 1 раз на 4000 народжених дівчаток і лікується хірургічним шляхом).

7.Найбільша вагіна
Анна Сван у якої найбільша вагіна з документально зафіксованих. Її зріст був 7,5 футів і 0,5 дюйма (приблизно 229 см), а народила вона дитину з окружністю голови в 19 дюймів (48 см) ..
 
 

Реклама:

 

Схоже за змістом:

Кохання в садочку!

Мам, у нас в садочку є дівчинка, вона мені подобається. Коли була тиха година, я хотів її поцілувати, але вона лежала далеко, тому я в неї плюнув.

Як блондинка з адвокатом грала!

Сидять блондинка й адвокат у літаку. Адвокат пропонує дівчині пограти в просту гру — щоб не було нудно. Блондинка відмовляється — вона зморилась і хоче спати. Адвокат наполягає на грі:
— Ви побачите, це зовсім просто. Я запитую вас, і якщо ви не знаєте відповіді, ви платите мені 5 долярів, і навпаки.
Вона знову відмовляється.
— Ну, гаразд, — каже адвокат. — Змінімо правила: якщо я не зможу відповісти на ваше питання, я заплачу вам 50 долярів; а якщо навпаки — ви мені тільки 5.
Тоді дівчина погоджується. Адвокат питає її:

Залишити свій коментар:

Останні дописи:

 
 
 
 

Жонатому можна і бухати!

Мужик вранці просинається з конкретного бодуна і йде на кухню попити. Заходить, а там таранка, копчена риба, раки, пиво різних сортів холодне стоїть. Він в шоці кричить:
- Синуля, а ну ходи сюди.
Син прибігає:
- Що треба, тато?
- Слухай, а що вчора було?
- Прийшов ти в доску пяний, ледве на ногах тримаєшся, а мати тебе в спальню віднесла і роздягати почала, а ти її - відстань блін, я жонатий!

 
 
 
 

Лист

Їден дідич мав у школах
Кохану дитину,
Ото раз до неї й пише:
«Милий ти мій сину!

Як ти здоров — слава богу,
А як добре вчишся,
То не візьме тебе дідько,
Про то не журися.