7 грудня 2017року під стінами Верховної Ради пройшла чергова акція Femen — оголена жінка з'явилася в таборі Саакашвілі
Інформаційний сайт Кам’янця-Подільського, на сторінках якого зібрані новини, історичні матеріали, туристична інформація, фотографії, відео та корисні відомості про життя міста. Портал буде цікавим як місцевим жителям, так і туристам, які планують
— Що трапилося з вашим дідом? — Спиртне довело його до могили. — Біла гарячка доконала? — Ні, вибухнув самогонний апарат.
Карикатура від Zinovyev на прокладання Сувальського коридору московитами
Чоловік з дружиною вдома займаються сексом. Вранці їх сусід, старий дядько Василь, каже:
- Слухай, Миколо! Ви вночі коли сексом займаєтеся, ваші крики та стогони по всьому під'їзду чутні, робіть це як-небудь тихіше!
- А як тихіше?
- Рот дружині скотчем заліпи, чи що ...
Ніч, чоловік скотчем заклеює рот дружині, і вони займаються сексом.
Після першого оргазму чоловік кричить:
- Дядьку Василю, так добре? - Так!
Після другого оргазму:
- І так добре?
- Так!
І так кілька разів.
Нарешті старий нервово кричить: - Микола, прибери ти цей скотч з рота
дружини!
- Чому?
- Тому що весь будинок думає, що це ти мене їбеш!
В ніч на шостий день сотворив Бог першу людину, і назвав він її Богданом.
Богдан огледів сотворенний світ, порівняв з садом Едемським і втік з раю бо був дуже свободолюбивим і не хотів жити в Едемському зоопарку.
Для життя він обрав собі накрасивіше місце на землі...
Наш сайт це передусім підбірка найкращих приколів та жартів. Велика увага присвячується розділу - Анекдоти, де ми намагаємого постити щодня лише вибрані твори українською мовою.
Видасть Вам щодня порцію свіжих анекдотів українською мовою, які мають такі якості: