» » » Цинічний напад РФ на Україну

Цинічний напад РФ на Україну

Оцініть:
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Цинічний напад РФ на Україну

Цинічний напад РФ на Україну — це зіткнення цивілізацій, — міністр оборони Польщі
Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич пояснив, як в сучасному контексті виглядає глобальне зіткнення цивілізацій. За його словами, окрім агресії Росії щодо України, елементами сучасного зіткнення цивілізацій є міжнародний тероризм і міграційна криза.
Про це він заявив у посланні до учасників міжнародної конференції у Вашингтоні, повідомляє Interia.

Своїм виступом Мацаревич дав зрозуміти, що не відкидає, що Москва підтримує ісламських терористів, щоб дестабілізувати Захід, а зіткнення прозахідних прагнень України з грубою інтервенцією Росії є зіткненням цивілізацій". Так само у контексті зіткнення цивілізацій, варто розглядати терористичну загрозу і міграційну кризу в Європі, – цитує видання польського міністра

За словами Мацеревича, Заходу необхідно спитати себе, чи не Росія підтримує і є творцем радикального ісламського тероризму.

"Відповідь на це питання може мати принципове значення для виживання нашої цивілізації", – наголосив глава Міноборони Польщі.

Також у своїй доповіді міністр додав, що все більше доказів вказує на те, що «російська версія причин катастрофи під Смоленськом не відповідає дійсності». Глава оборонного відомства Польщі припустив, що «катастрофа в Смоленську була частиною тривалого процесу — від війни в Грузії до вторгнення в Україну».

Різні
0
177